7 ویژگی مهم در طراحی سایت فروشگاهی لوازم یدکی خودرو

حتما طی مراجعه به چند فروشگاهلوازم یدکی متوجه شده اید، که هر کدام قیمت لوازم ماشین متفاوتی می دهند.همچنین به علت وجود قطعات ماشین بی کیفیت و فیک در بازار، تامین قطعاتخودرو دیگر کار چندان راحتی نیست. سخنگو و عضو هیات مدیره اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی خودرو همچنین تصریح کرد: ممکن است که فروشندگان قدیمی و با تجربه با دیدن قطعه به اصل یا تقلبی بودن آن پی ببرند؛ اما جوانانی که به تازگی وارد این حرفه شده اند به راحتی نمی توانند وجه تمایز اجناس اصل و تقلبی را تشخیص نمی دهند. با توجه به تنوع بالایی که لوازم یدکی خودرو دارند ممکن است در هنگام خرید شما گیج شوید و ندانید کدام قطعه برای خودرو شما مناسب است. قطعات یدکی به نحوی طراحی شدهاند که پس از جایگزین شدن آنها با قطعات اصلی، عملکرد خودرو مانند روز اول خواهد بود.

لوازم یدکی ماشین چینی

حتی اگر شما خودرو خود را در بهترین شرایط قرار دهید باز هم برایتان پیش می آید که نیاز به تعویض یک قطعه داشته باشید، در این شرایط بسیار مهم است که بدانید باید به سراغ کدام قطعه بروید و اشتباها از مدل های بی کیفیت استفاده نکنید؛ اما متاسفانه در این مورد اشتباهات زیادی همیشه انجام می شود. این موضوع به این دلیل است که در ابن شرایط قیمت تمامی اجناس بالا رفته است و لازم است زمانی که شما پول می دهیم مطمئن شوید که حداقل چندین سال برای شما کار می کند. به همین دلیل برخی دیگر از نکات را برای شما عنوان می کنیم تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید. در ادامه به برخی از چالشهای خرید لوازم یدکی خودروهای چینی و مناسبترین مجموعه برای تهیه آنها میپردازیم. در ادامه به شما برخی از نکات را آموزش می دهیم که هنگام خرید لوام یدکی ماشین حتما باید به آن ها توجه داشته باشید.

وی افزود: سامانه اصل بخرید ایساکو از ابتدای تابستان امسال به سامانه جامع تجارت وزارت صمت نیز متصل شده است و خریداران قطعه پس از ارسال بارکد آن به سامانه ایساکو، کد رهگیری سامانه وزارت صمت را نیز دریافت خواهند کرد و میتوانند از اصل بودن قطعه خریداری شده اطمینان پیدا کنند. از سوی دیگر به نوعی با ارائه کالاها با تخفیفات ویژه، کمک معیشتی نیز به رانندگانی که این قطعات را از طریق سامانه جامع حمل و نقل خریداری می کنند، خواهد شد. البته گفتنی است بازار لوازم و قطعات یدکی خودرو در شرایط کنونی با رکود مواجه شده است اما قیمت ها تغییری نداشته است.

که حوزه فعالیت این شرکت در رابطه با طراحی، تولید و صادرات انواع قطعات سیستم تعلیق و فرمان خودروهای سواری است. را از وزارت صمت دریافت کرده گفت: ۶۰ میلیون قطعه این شرکت هماکنون دارای کد رهگیری از سوی سامانه جامع تجارت است. با توجه به این که لوازم خودرو هم دارای اهمیت بالایی است لازم است که حتما به این مورد توجه داشته باشید. قبل از آنکه از هر فروشگاه خرید کنید باید به این موضوع توجه کنید از فروشنده تمام مجوز های تایید شده و به روز شده را دریافت کنید و کامل آنها را بررسی کنید چرا که باید فروشگاه برای فروش لوازم جانبی خودرو مجوز داشته باشد. با تحقیق و بررسی چند فروشگاه مختلف متوجه اختلاف قیمت شرکت های مختلف می شوید. معاون صنایع عمومی وزارت صمت به منظور بررسی شناسه کالا و کد رهگیری قطعات و لوازم یدکی در حوزه خدمات پس از فروش، از انبارهای شرکت ایساکو بازدید کرد.

لوازم یدکی خودرو

بابک سلاجقه ادامه داد: در همین راستا این مجموعه طی چند سال گذشته با ارایه ابزار و بهرهمندی از فناوریهای نوین که به صورت مستمر به روزرسانی میشود این قابلیت را ایجاد کرده است که مردم بتوانند تفاوت کالای تقلبی و اصلی را تشخیص بدهند و کالای اصل را بخرند. در بیشتر موارد، از شما خواسته میشود کالاهای خریداری شده قبل از تحویل را بپردازید. طبق آمارهای دقیق سیستم CRM، پاینده 80.58% کالاهای درخواستی مشتریانش که طیفی وسیعی از مالکان خودروها و تعمیرگاهها و همکاران بازار هستند را موجود دارد. از دهه 1370 شمسی، نقش پررنگ تر از برند های خودروسازی فرانسوی دیگر دارد که در طول زمان افتخارات بین المللی زیادی کسب کرده است.همچنین شش بار برنده جایزه خودروی اروپایی را شده است که از دستاورد های آن حفظ محیط زیست با محصولاتی که آلایندگی کمتری دارند. متاسفانه در چنین شرایطی دیگر راه حلی وجود ندارد و احتمالا اگر به سراغ فروشنده هم بروید زیر بار نخواهد لوازم یدکی ماشین چینی رفت.

گفتنی است، مدیران ارشد شرکت ایساکو در حال حاضر برنامه بازدید از فروشگاههای مجاز سراسر کشور را به منظور بررسی و حسن اجرای طرح شناسهدار کردن قطعات در دستور کار دارند و دستاورد این نظارتها توسعه کمی و افزایش تعداد فروشگاههای مجاز و ارتقای کیفی آنها بوده و نتیجه نهایی آن تسهیل دسترسی مشتریان به قطعات اصل و با کیفیت خواهد بود. مدیرعامل ایساکو افزود: این شرکت به منظور شفافیت و تشخیص اصالت قطعات یدکی با در اختیار قرار دادن سامانه «اصل بخرید»، مصرفکنندگان را یاری کرده تا از اصل بودن قطعه خریداری شده اطمینان حاصل کنند. در ویدیو زیر چند روش ساده آموزش داده شده است که به کمک آن ها می توانید فرق بین قطعات اصل و تقلبی را متوجه شوید. روزنامه لا دپش دومیدی در گزارشی خبر از رشد 5 تا 16 درصدی قیمت قطعات خودرو در بازار لوازم یدکی این کشور داده است. متاسفانه کم تر کسی به این مورد دقت می کند اما باید بدانید که انجام آن ضروری است؛ برخی از قطعات خودرو به گونه ای هستند که احتیاج به تعویض مداوم دارند مانند: فیلتر هوا یا فیلتر روغن، شما باید در زمان خرید آن ها شماره قطعات را یادداشت کنید تا در خرید های بعدی مجدد از آن ها استفاده کنید.

از وظایف مهم واشرها میتوان به توزیع بار پیچ و مهره، جلوگیری از باز شدن مهره ها بر اثر ایجاد اصطکاک، جلوگیری از نشت سیالات موجود در قطعه ای، پر کردن فضای میان دو قطعه و … وی در این بازدید گفت: از نیمه مرداد ماه، ۵۵ گروه قطعه باید با کد رهگیری به بازار عرضه شود و تولیدکنندگان موظفند این گروه تولیداتشان را با کد رهگیری تولید و به بازار عرضه کنند، البته برای قطعاتی که در بازار بدون کد موجود است نیز فرصت داده شده تا کد رهگیری دریافت کنند. اگر شما قطعات یدکی را بدون ضمانت نامه خریداری کنید برای شما جز هزینههای پی در پی نخواهد داشت و قطعاً دچار مشکل خواهید شد. بدون شک این افزایش قیمت معیشت همکاران ما را نیز تحت تاثیر قرار داده است؛ اما با این حال قیمت لوازم یدکی موجود در بازار افزایش پیدا نکرده است، البته از آغاز سال جاری به علت افزایش ۵۷ درصدی حقوق کارگران، همکاران ما به ناچار مجبور به افزایش ۲۰ درصدی قیمت های خود شدند.

لوازم یدکی خودروهای چینی

پیرامون تاثیر جراحی اقتصادی دولت بر قیمت کالاهای اساسی گفتوگویی را با مهدی کاظمیان، سخنگو و عضو هیات مدیره اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی خودرو ترتیب داده ایم که در ادامه مطالعه خواهید کرد. به گزارش قدس آنلاین، موج جدید افزایش قیمت کالاها پس از اطلاح نظام یارانه ها در کشور دامن اکثر کالاهای اساسی و اجناس موردنیاز مردم را در برگرفته است. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ایکوپرس، محمدمهدی برادران کدهای شناسه قطعات که در راستای اصالتسنجی بر روی آنها درج میشود را مورد بررسی قرار داد.

حتی بهتر است قبل از خرید با کارشناس مربوطه صحبت کنید و طی کنید که اگر قطعه خریداری شده برای خودرو شما مناسب نبود امکان تعویض وجود داشته باشد. هرچقدر شما در این زمینه بتوانید اطلاعات خود را کامل تر کنید قطعاً میتوانید قطعات مرغوب را با سرعت بیشتری تشخیص داده و خریداری کنید پس مهمترین نکته در این قسمت این بود که از جایی قطعات را خرید کنید که معتبر باشد و قطعه از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد. سلاجقه با بیان اینکه ایساکو تاکنون کد رهگیری ۵۵ گروه از قطعات همچون کیت کلاچ، بلبرینگ و …