Address: Yeşilpınar, Şht. Metin Kaya Sk

طرح های که بر روی سقف فست فود و رستوران وجود دارد باید بگونه ای باشد که با فضا موجود متناسب و برای مشتریان الهام بخش باشد تا بتوانند با آن همزاد پنداری کنند. اینجا نکتههایی جالب درباره طراحی دکوراسیون فست فود میخوانید. در واقع می توان گفت طراحی داخلی طیف گوناگونی از عناصر و مولفه ها از قبیل فرم، نور، رنگ، بافت، کف، سقف، دیوار و… در طراحی داخلی رستوران, طراحی دکوراسیون داخلی کافه رستوران توجه کردن به اصول و قواعدی در قرار گرفتن فرم، بافت، چیدمان، نور و رنگ بسیار مهم است. فضای داخلی آشپزخانه نیز مانند قسمت غذاخوری در میدان دید مشتریان قرار داشته و باید بهاندازه چیدمان سالن اصلی رستوران به آن اهمیت داده شود. همه این موارد از سمبول های آشپزخانه ای که ریکارد در آن کار می کند الهام گرفته شده، و به شکل عناصر سرامیکی سه بعدی ساخته و استفاده می شود.این سمبول ها شامل: کنگر فرنگی، هویج، ماهی و گوشت هستند.

طراحان در این پروژه چوب های فراوانی به کار برده اند. در صنایع دستی ایرانی هنرهای پارچهای و سوزندوزی فراوانی وجود دارد. طراحی دکور مغازه فست فودی علاوه بر جذب مشتری تأثیر زیادی در ایجاد برند و شناخته شدن نام فست فود دارد. دلیل استفاده از افراد حرفهای این است که طراحی براساس استانداردهای جهانی انجام شود و نتیجه کار یک رستوران فست فودی خاص با دیزاین مخصوص به خود باشد. آیا دنبال تداعی کردن منطقه یا زمانی خاص در ذهن مشتری هستید؟ چیدمان میز معمولاً برای افراد راستدست و در جهت عقربه های ساعت است. میز و صندلی در این سبک چوبی است و اصولا از چیدمان و ظروف لوکس در این سبک استفاده میشود.

سرویس بهداشتی نیز باید کاملا دور از سالن غذاخوری و ورودی آشپزخانه قرار بگیرد. سرویس بهداشتی با فاصله از محل غذاخوری و آشپزخانه قرار بگیرد و آشپزخانه نیز برای مشتریان قابل رویت باشد. سبک کلاسیک در طراحی فست فود خیلی کاربرد ندارد، اما در بعضی موارد مورد استفاده قرار میگیرد. استفاده میشود. این سبک برای فست فود کاربرد ندارد اما میتوان عناصر و تزئینات آن را برای دکوراسیون فست فود استفاده کرد. لولههای فلزی آشکار که در گوشه و کنار تعبیه شدهاند، تیرهای سقف و دیوارهای آجری از جمله تزئینات این سبک به شمار میروند. در ایران مردم دوست دارند قدری محصوریت در هنگام صرف غذا داشته باشند و حدالامکان کنار فرد غریبه ای ننشینند.

پس همواره برای یافتن توری که دوست دارید، کافیست از سرچ فاینداتور استفاده کنید. پس طراحی معماری چیدمان داخل آشپزخانه ی رستوران یا فست فود هم دانش ویژه میخواهد. آشپزخانه حدود چهل درصد از فضای دکوراسیون فست فود را به خود اختصاص میدهد. توجه کنید که ورودی فست فود باید به درستی طراحی شود. البته این مدل طراحی خاصی نداره و کاملا معمولی و بدون خلاقیت طراحی و اجرا شده. برای داشتن یک چیدمان جذاب و متعادل در رستوران های به سبک مدرن و کلاسیک باید به نکاتی توجه کنید و بدون شک با رعایت یک سری از موارد رستورانی با دکوراسیون زیبا خواهید داشت.

دکوراسیون داخلی رستوران مدرن

که هر دو دارای دسترسی از جلو با درب های چرخشی، و از طریق درب های شیشه ای هستند. هر میز رستوران می ­تواند نورپردازی مخصوص به خودش را داشته باشد که از این طریق می ­توان حریم خصوصی برای فضا تعریف کرد. در طراحی دکوراسیون فست فود به سبک صنعتی میز و صندلیها عموما فلزی هستند و نورپردازی به صورت صنعتی انجام میشود. بر فرض درب ورودی، نور پردازی نقطه بر روی میزهای پذیرایی، نور پردازی بخشی از سالن که برای مراسم و تشریفات عروسی به صورت اختصاصی در نظر گرفته شده است، نور پردازی دیوارهای اطراف رستوران و کافه و بسیاری فضاهای دیگر که گروه 1000 دکور با تجربه و تخصص حرفه ای خود این مهم را برای شما فراهم می سازند. در صورتی که دکوراسیون فست فود تیم طراحی آرین پاراکس طراحی شود، تجربه لذت بخشی را برای مشتریان به جا میگذارد. اگر نگاه دقیقی به دکوراسیون فست فود ها بیندازید، خواهید فهمید که دکوراسیون آنها گرچه غالباً راحت است در عین حال باعث افزایش سرعت و کارایی است تا مردم در عین اینکه لذت میبرند، سریع هم باشند.

قیمت طراحی داخلی رستوران

برای انتخاب رنگ برای فست فود و رستوران خود بسیار باید دقت نمایید و حساسیت خاصی را نشان دهید. با توجه به بودجه شما ایده های دکوراسیون داخلی جذاب تر را برای رستوران یا فست فود خود انتخاب کنید. عکس چیدمان دکوراسیون داخلی رستوران کوچک. نوع چیدمان صندلی و مبلمان فست فود بسیار مهم میباشد. انتخاب تعداد و نوع مبلمان بسیار مهم میباشد چراکه فضای فست فود باید برای نشستن مشتریان کافی باشد و درعین حال جذاب باشد. انتخاب این المان باید هوشمندانه صورت بگیرد و مناسب فضای شما باشد. اگر برای شما هم سوال پیش می آید که قیمت سفر به استانبول چقدر است و می دانید که قیمت تور استانبول در زمانهای مختلف وابسته به عوامل گوناگونی چون آب و هوا، مناسبت ها و قیمت پرواز و هتل می باشد، باید بگویم که همواره بهتر است برای یافتن قیمت دقیق تورهای استانبول از سرچ هوشمند فاینداتور استفاده کنید تا با چند کلیک به صورت سیستماتیک دقیقا قیمت پایانی تور مورد نظر خود را بیابید.

علاوه بر اینکه یک رستوران و فست فود از نظر ارائه مواد غذایی باید با کیفیت ترین و بهترین نوع از مواد را به مردم ارائه دهند این موضوع را هم باید در نظر بگیرند که طراحی دکوراسیون داخلی نیز تاثیر فراوانی بر روی مشتری خواهد داشت. اگر می خواهید در یک محیط ساکت و مجلل حضور پیدا کنید، کافه ها مناسب ترین گزینه به شمار می روند اما اگر می خواهید در یک فضای غیر رسمی نشسته و به گفتگو با دوستان خود مشغول شوید، توصیه می کنیم حتما یک سفره خانه تمیز و زیبا را انتخاب نمایید. همونطور که گفتیم، این معایب تعداد زیادی ندارن اما اهمیت اون ها بالاست. بعد از این مقدمه طولانی، بریم سراغ بررسی مزایا و معایب کابینت فلزی. البته رنگ دیوار ها و کف آشپزخانه در کنار رنگ کابینت باعث بی روحی محیط شده. در یک آشپزخانه صنعتی به میزان زیادی غذا آماده سازی و طبخ خواهد شد که این خود نشان دهندهی حساسیت و وقت در میزان بالای سرویسدهی است.

این دو مورد از مهمترین و اساسی ترین معایب کابینت چوبی هستن. برند رستوران و یا فست فود شما یکی از فاکتورهای اساسی برای نمایش و ماندگار کردن آن در ذهن ها می باشد. امروزه در سطح شهر تعداد زیادی فضا برای سرو غذا وجود دارد که تعداد زیادی از آنها فست فود میباشند. درصد قابل توجهی از افراد برای تفریح و گذراندن اوقات خوش به رستوران فست فود و کافی شاپ می آیند و پس از گذراندن دقدقه های روزانه خواهان محیط آرام بخش و فرح بخش برای خود و خانواده شان می باشند بی تردید باید نقش تاثیرگذار دکوراسیون را نیز بپذیریم البته گواه این مهم موفقیت فست فود هایی است که از طراحی داخلی قوی تری نسبت به رقبا برخوردار بوده و در سایر شرایط که تقریبا برابر هستند از اقبال بیشتری برخوردار بوده و مورد توجه مشتریان قرار گرفته اند. یکی از کاربردهای اصلی کانسپت آشپزخانه کافی شاپ ها هستند.

نکته مهم در دکوراسیون رستوران کلاسیک این است که در این نوع طراحی قسمت طبخ غذا به خوبی پوشش داده می شود. این نکته را هم فراموش کنیم که سرویس دهی و طرز برخورد با مشتری نیز همانگونه که در مقاله ی قبل گفته بوده ایم بسیار مهم و امری ضروری برای یک فست فود و رستوران می باشد . در این سفرهخانه انواع نوشیدنیها، دسرها و سرویس چای و قلیان نیز عرضه میشوند. بله، طراحی دکوراسیون فست فودها با تفکر ساخته میشوند و این کارها فقط به خاطر این نیست که تضمین کند شما در این رستورانها حس خوبی داشته باشید یا احساس راحتی کنید بلکه به شما تصویری ماندگار از یک برند که در ذهن میماند ارائه میکند. بخش های اساسی مثل برق، لوله کشی آب و گاز در یک ناحیه خوشه بندی میشوند. یک دکور خوب در فست فود و رستوران مزیت های دیگری هم دارد: مثلا می توان به این اشاره کرد که زمانی یک اشتباه در سرویس دهی و یا مشکلی که بصورت یکباره و سهوی اتفاق افتاده کمتر اهمیت می دهند ولی کنترل بیشتری نسبت به مشکلات دارند و در مقابل با مشکلات اساسی و اشتباهات بیش از حد در سرویس دهی نارضایتی بیشترب از خودشان نشان می دهند و شاید همین امر باعث گردد که دیبگر به آن مکان برای صرف غذا مراجعه نکنند.

باید خاطر نشان کرد که دکوراسیون داخلی فست فود و رستورانی که در آنجا غذا میل می کنیم بسیار می تواند بر روی درک ما از غذایی که در آن مکان سرو می شود تاثیر بگذارد. اگر به دنبال طراحی داخلی رستوران با دکور خاص می گردید ، این رستوران می تواند ایده ای جذاب برای شما باشد . این مهم را به یاد داشته باشید که رنگ شناسی اولین اصل در دکوراسیون داخلی به شمار می آید و این امر نیاز به تجربه و تخصص خاص دارد. برای راه اندازی یک رستوران یا فست فود یکی از مهم ترین و قابل توجه ترین امر محل احداث فست فود یا رستوران است. قنات هایی در این جنگل ساخته شد که موگلوف، معروف ترین آنها و قنات سلطان سلیمان (800 متر) طولانی ترین قنات ترکیه شناخته شدند و هر دو توسط معمار سینان ساخته شدند اگر چه امروزه بلگراد نقش مهمی در تامین آب استانبول ندارد اما با تولید اکسیژن تبدیل به شش های استانبول شده است.

طراحی داخلی رستوران در تهران

طراحی به وسیله ی کانسپت­های منحصر بفرد، ویژگی­های معاصر و خصوصیات قابل توجه در تمام طرح، شکل گرفته است. نهایتا حفره ها در اندازه های مختلف از کوچک تا بزرگ بوده، و به منظور نگه داشتن درب بطری های شراب در سوراخ های بزرگتر، به شکل یک ماهی در می آید. بهتر است طراحی فست فود توسط متخصصین دکوراسیون مانند شرکت آرین پاراکس انجام شود تا تمام اصول لازم برای طراحی یک رستوران مناسب رعایت شود. مطاله کارشناسان و متخصصین در سال ۲۰۱۴ نشان می دهد که طراحی دکوراسیون داخلی یک رستوران یکی از عوامل مهم و غیر قابل انکار برای رستوران و فست فود می باشد که خود این قضیه رضایت مشتریان و جلب توجه آنان به فضا را هم در بر دارد. دکوراسیون داخلی فست فودها اولین ویژگی بصری فضاهای داخلی این چنینی است که می تواند مورد توجه مراجعه کنندگان قرار گیرد. ویژگی دیگری که بین فست فودهای مختلف مشترک است این است که آنها به این نکته واقف هستند که خانوادهها و بخصوص بچهها آنها را دوست دارند.

طراحی داخلی کافه و رستوران

همچنین این رستوران علاوه بر سرو انواع غذا، امکان سفارش از منوی کافیشاپ و استفاده از سرویس چای و قلیان در فضای باز را برای مشتریانش فراهم آورده است. یکی از نکات مهم در طراحی دیوارهای فست فود این است که برای تحریک مشتریان به سفارش غذا از عکسهای وسوسهانگیز بر روی دیوارها استفاده کرد. ظروف غذا در این رستوران مسی هستند و نوشیدنیها در شیشههای رنگی سرو میشوند.در رستوران مس توران میتوانید انواع غذاهای اصیل ایرانی را سفارش دهید. رستوران ایتالیایی جنارو یا ژوانی سابق منوی متنوعی از غذاهای ایتالیایی دارد و برای وعده ناهار و شام میتوانید به این رستوران مراجعه کنید. میزو صندلی، منوی غذا، خدمات پرداخت و همه چیز طبق روال عادی جامعه و مطابق با زندگی روزمره مردم طراحی می شود. اما اگر سقف اندکی کوتاهتر از حالت عادی باشد باعث خواهد شد تا حس صمیمیت و سرزندگی در آنجا بیشتر گردد. آنها از این فاکتور استفاده میکنند تا مطمئن شوند در یاد کودکان به خوبی باقی میمانند.

زیرا از نظر علمی رنگ قرمز باعث افزایش اشتها میشود. یک دکور خوب و مناسب باعث جلب توجه مشتری میگردد و تعداد افراد مراجعه کننده را افزایش میدهد و باعث رشد اقتصادی فست فود میشود. فضای فست فود باید متناسب با تعداد مشتریها باشد به نحوی که حس امنیت را به مشتری انتقال دهد. انتخاب یک موسیقی درست و متناسب با سبک طراحی، می­تواند باعث افزایش اشتها در مشتریان شود. خوب است که رنگ کفپوشها متناسب با رنگ دکوراسیون فست فود و سایر اجزای آن تناسب داشته باشد. طراحی یک فست فود یا رستوران باید بسیار عالی ، بی همتا ، منحصر به فرد باشد. طراحی فست فود شامل طراحی قسمتهای مختلف آن براساس سبک مورد نظر است.

فضای دلنشین این رستوران در کنار کیفیت خوب غذا، شما را نمکگیر خواهد کرد. بر فرض اگر می خواهید دکور کافه و رستوران شما دنج باشد و محیط گرمی را شاهد باشید باید از تم های رنگی قهوه ای روشن و شکلاتی در کنار میز و صندلی های چوبی بهره بگیرید. تزیین دیوار و میز فست فود یکی دیگر از عواملی است که باید مورد توجه طراحان داخلی و صاحبان این مشاغل قرار گیرد. زیرا اولین چیزی که برای مشتری جلب توجه خواهد کرد نوع رنگ آمیزی در ، دیوار و سقف مکان مورد نظر است و این سئوال پیش می آید که رنگ مورد نظر برای مشتری جلب توجه کرده است یا نه. امروزه در این نوع از کسب و کارها نه تنها ارائه ی یک مواد غذایی با کیفیت و خدمات مناسب مورد نیاز است بلکه در کنار آن ها محیط غذاخوری منحصر به فرد برای افزایش مشتری و جلب توجه آنان مورد نیاز است.

دکوراسیون داخلی رستوران کلاسیک فضاهای رستوران و فست فود بدون انجام هیچگونه طراحی داخلی اصلا قابل استفاده نمی باشد چون اکثر مشتریان به طراحی دکوراسیون داخلی فست فود و رستوران ها دقت فراوانی می کنند و یا اگر هم قابل استفاده باشد کارایی لازم را ندارد و بدون شک مشتریان کمتری را به سوی خود جذب خواهد کرد. توجه کنید که بین نمای بیرونی و داخلی فست فود تناسب باشد. از آنجا که فست فود محلی برای خوردن سریعتر است، فضای آن باید کاربردیتر باشد و در عین حال جذابیت و آرامش را برای مشتریان فراهم کند.